Цікава інформація зі світу езотерики та магії

Ритуал для корекції долі

Весна нарешті прийшла, пробуджуючи з собою унікальні енергії відродження, радості, любові та надії, які протягом віків були пов'язані з давніми богинями. Ісіда у єгиптян, Фрея у скандинавів, Афродита у давніх греків та Лада у слов'ян символізували початок нового життя і були покровительками сім'ї та плодючості.

Весна вважається часом, коли відкривається двері до райського достатку, дозволяючи богиням благословити землю та її мешканців. Цей сприятливий період – ідеальний час для проведення ритуалів, особливо коли земля покривається першою зеленню та до того моменту, коли фруктові дерева закінчують цвісти. Використовуючи весняні енергії, ми можемо коригувати свою долю. Доля ткуться трьома богинями: одна відповідає за карму та уроки душі, друга – за ментальні аспекти, а богині весни – за емоційний зміст наших думок і почуттів – це одна з найважливіших сторін у нашому розвитку і добробуті, адже наше ставлення до ситуацій визначає наш життєвий шлях. Реагуючи на проблеми з роздратуванням, ми погіршуємо свою карму, створюючи додаткові перешкоди. В той же час, спокійний та усвідомлений підхід допоможе досягти нових висот, покращити відносини та добробут, а також сприяти здоров'ю.

У цій статті я ділюся простим ритуалом, доступним кожному, незалежно від досвіду в магії. Вам знадобляться три мотузки для плетіння: одна червона, інша жовта або золота, і третя – біла. Використовуючи ці нитки, ми створимо косу, символізуючу злиття різних аспектів вашого життя. При цьому червона нитка має символізувати вашу праву сторону, а біла ліву. Золота (жовта) нитка має бути посередині.

Спочатку слід очистити свою середню нитку, яка символізує те, як ви йдете по життю і з чим зіштовхуєтесь на своєму шляху. З цією метою уявіть, як над вашими нитками сяє весняне сонце. Уявіть, що воно живе і володіє свідомістю. Щоб увійти в потрібний стан, буде краще, якщо ви цей ритуал будете проводити в сонячний ранок. Надішліть цьому сонцю свою любов і вдячність і уявіть, що ви наче витягуєте нитку від сонця та запускаєте її в свою білу нитку, уявляючи як сонячна енергія наповнює та очищає її на всій довжині від різних блокувань. Уявіть, що ваша нитка долі безкінечна і її кінець йде кудись удалину. При цьому, ви наче прядунка маєте цей процес наповнення сонцем супроводжувати рухом пальців, наче протягуєте і вирівнюєте свою нитку, супроводжуючи це дію відчуттям любові та натхнення, думаючи про звільнення своєї долі від перешкод. Цю дію можна посилити словами: «Дух сонця вплітаю, свою долю очищаю» При цьому під час цієї дії, вам може здатися, що з вашої нитки сиплються каміння і відлітає бруд.

Необхідно повторити цей крок до тих пір, поки ви не відчуєте, що ваша нитка очистилася. Якщо не відчуваєте, то зробіть це 12 разів. Після цього повторіть вплетення сонячної енергії в червону і білу нитку. З цими нитками буде достатньо 3 або 7 повторень (з кожною). Після цього повільно сплетіть з трьох ниток косичку, уявляючи, як нитки розчиняються одна в одній, а косичка стає золотою. Після того, як сплели косичку, проведіть по ній ще раз пальцями від початку до кінця, уявляючи, як енергія сонця проходить крізь неї. Зав'яжіть кінці косички, з'єднуючи одноколірні нитки разом.

Отриманий амулет можна носити як браслет або кулон. Для посилення ефекту підживлюйте ваш амулет сонячною енергією протягом весни та літа, щоб максимально посилити його вплив на ваше життя.