Цікава інформація зі світу езотерики та магії

Безкінечний вузол: Таємниці символу та його зв'язок з вченням Будди

Я була проникнута глибокими роздумами про реінкарнацію та долю, і саме в такий момент я звернула свою увагу на особливий символ. Я завжди скептично налаштована до інформації в інтернеті та вважаю за краще звертатися до Простору, розглядаючи його як зв'язок з найвищим. Мої питання до нього були спрямовані з щирим бажанням дізнатися правду. Відповідь прийшла до мене на третій або п'ятий день, коли я перебувала в трансі. Хоча до цього часу я все почала хвилюватися, що тонкий план не відповідає на мої питання... І тут, на рівні Анахати, мій погляд спрямувався на захоплюючий красивий символ, прозорий, мов скло. Проте, проникнувшись уважніше, я помітила, що він не зі скла, а його стінки з прозорої води, а всередені нього рухається іскра. Тоді мені прийшла думка, що цей символ пов"язаний з кармою. Несподівано виникло питання: "Де я знаходжуся зараз?" І іскра почала рухатися вгору, продовжуючи відповідати на мої внутрішні запитання про минуле і теперішнє.

Я була настільки здивована побаченим, що в той момент мій досвід з цим символом завершився. Проте, коли я вийшла з трансу, пам'ятаю, що сказала чоловікові: Я побачила кармічний вузол. Усі наші реінкарнації відбуваються всередині нього, і наше життя - це також цей вузол, але в мініатюрі. На що чоловік відповів: У мене такого немає! У всіх він є. Це схема долі або щось подібне, але в будь-якому випадку він відображає причину повторень, злетів і падінь у житті. У мене такого немає! У мене немає негативної карми! Це не сама карма, це символ - схема. Просто прийшла думка, що це кармічний вузол, але насправді я не знаю, як він називається. Треба спробувати знайти його в інтернеті та почитати про нього...
Мій чоловік так і не захотів прийняти цю інформацію. Ох, ці чоловіки завжди прагнуть виглядати гідно в будь-якій ситуації! 😊 Але як знайти те, про що нічого не знаєш, навіть назви? У мене були лише відчуття, що я бачила його на вишиванках, але могла помилятися... Не знайшовши нічого в інтернеті, я знову занурилась у транс, але вже легший. Глибше не вдалося, і виявилося, що щось заважає. Я не бачила такої ж чіткої картинки, як раніше. Проте, я настійливо продовжувала формувати зв'язок, поки не сталося повне з'єднання з інформаційною точкою, з якої раніше отримала відповідь від простору. І я продовжила своє дослідження.

Іскра, що рухалася по вузлу символу, виявилася Душею, про що я і так догадувалась. Інтуїтивно було зрозуміло, що кармічний вузол - це аналог символу безкінечності - стрічки Мебіуса. Але хоча з символом безкінечності було більш-менш зрозуміло - дві петлі, що представляють небо і матерію - духовність і егоїстичне початок, кармічний вузол мав набагато більше петель, і мені було дуже цікаво дізнатися, що вони означають. Не знаю, чи зможу коли-небудь описати все, що дізналася, бо це інформація на цілу книгу 😊. Проте процеси, які відображає цей символ, тісно пов'язані зі станом Сахасрари - чакри. Виявилося, що кармічний символ далеко не у всіх людей прозорий (прозорість символізує досягнення духовності і є ідеальним кольором), і в деяких місцях він може бути чорним. Там, де чорнота, виникло відчуття, що частина символу ніби "з'їла" черв'як... (і як не згадати про Апопу - чорного змія Хаоса?). Найчастіше чорнота буває в верхній частині символу, яка пов'язана з духовним розвитком і зв'язком з Вищими Силами. Але навіть якщо він цілий, то у більшості людей він переважно червоного або бордового кольору. Це пов'язано з наявністю обмежень для долі людини, поглинанням деструктивних програм. При такій картині Душа не виглядала як іскра, а була тьмяною, темною сферою, всередині якої чітко проступало мученицьке обличчя її володаря...
Ідеальний колір символу, коли у людини життя наповнене успіхом, достатком і внутрішньою гармонією, - це світле золоте сяйво, ніби він створений з флуоресцентних трубочок. Верхівка символу сяє, ніби сонце, створюючи навколо верхньої частини тіла і голови незвичайне і дуже красиве сяйво. Побачене посилило моє розуміння взаємозв'язку всіх світових вчень, і в цей момент я зрозуміла те, що довгий час не могла розгадати у давніх єгиптян 😊.

Звичайно, через кілька днів я все ж знайшла цей символ в інтернеті, і виявилося, що його правильна назва - "безкінечний вузол" 😊. Вікіпедія пов'язує цей символ з вченням Будди про неперервність дванадцяти ланок взаємозалежного походження, які лежать в основі циклічного існування. Як символ розуму Будди, вічний вузол уособлює безмежну мудрість і співчуття Будди. У буддизмі "містичний вузол" символізує тривалість духовного життя, безкінечну мудрість і бадьорість. Я вже знаю про цей "безкінечний вузол" набагато більше, ніж Вікіпедія. Цей символ пояснює, чому наше розвиток не відбувається по прямій, нам доводиться постійно петляти в лабіринті свого розуму, накопичуючи досвід взаємодії з Простором матеріального світу та його ілюзорними енергіями.
Ось такий досвід з моєї практики і про те, як я отримую знання.